Solvitale

PARŪPĒJIES PAR SEVI

AR AUGSTAS ABSORBCIJAS D3 VITAMĪNA PRODUKTU


Kaut kas tik vienkāršs - D vitamīns, palīdz uzturēt normālu kaulu augšanu un attīstību bērniem, sekmē zobu un muskuļu veselību.

KURŠ IR PAKĻAUTS D VITAMĪNA DEFICĪTAM ?

Jaundzimušie un mazi bērni

Grūtnieces un sievietes laktācijas periodā

Seniori

Ikviens, kurš vasaras laikā pavada maz laika ārā

SOLVITALE 3000D

Solvitale® 3000D satur vitamīnu D, kas veicina normālu imūnsistēmas darbību, palīdz uzturēt normālu zobu, kaulu un muskuļu veselību, veicina kalcija un fosfora normālu uzsūkšanos, kā arī palīdz uzturēt normālu kalcija līmeni asinīs.


Lietošana

Ieteicams lietot iekšķīgi pa 1 kapsulai 1 reizi dienā

Devu var palielināt pēc ārsta vai farmaceita rekomendācijas

SOLVITALE 3000D SASTĀVS

Vitamīns D3

Spinātu lapu ekstrakts

Omega - 3 taukskābes

VAI TU ZINĀJI ?


Pētījumi rādā, ka līdz pat 50% cilvēku ir D vitamīna deficīts. Aptuveni 1 miljardam cilvēku visā pasaulē, visās etniskajās grupās un vecuma grupās, ir D vitamīna deficīts.


Tumšākajai ādai ir augstāks melanīna līmenis - pigments, kas piešķir ādai krāsu. Jo vairāk melanīna jums ir, jo grūtāk jūsu āda var sintezēt D vitamīnu no saules gaismas.

KAS VAR LIECINĀT PAR D VITAMĪNA DEFICĪTU ?

Kaulu masas zudums

Grūtniecība

Sirds un asinsvadu traucējumi

Nogurums

Nomākts garastāvoklis

ESI ZINOŠS PAR D VITAMĪNU

Ja ir uztraukums par D3 vitamīna līmeni, sazinieties ar savu ārstu, kurš izrakstīs asins analīzi, lai pārbaudītu D vitamīna līmeni.


Ja jūs dzīvojat ziemeļu valstīs, jums ir lielāks D vitamīna deficīta risks, jo ziemas sezonā jūsu āda nespēs ražot D vitamīnu no saules gaismas.

KĀPĒC IR SVARĪGI TAUKOS ŠĶĪSTOŠIE VITAMĪNĪ?

Mikroelementu avots

Uztur labu veselību

Antioksidantu avots

Veicina normālu kaulu augšanu un attīstību

LIELĀKĀ PASAULES IEDZĪVOTĀJU DAĻA SIRGST AR D VITAMĪNA TRŪKUMU! NEPIEĻAUJ D VITAMĪNA SAMAZINĀŠANOS - RĪKOJIES SAVLAICĪGI!

SOLVITALE PRIEKŠROCĪBAS


Labāka uzsūkšanās zarnās;

Ātrs veids, kā uzņemt pietiekamu mikroelementu daudzumu;

Augsta kvalitāte.

SOLVITALE PASAULES MĒROGĀ

Ražots EU

GMP sertifikāts

Pieejams aptiekās Eiropā, Tuvajos Austrumos un Āzijā

Nesatur ĢMO

Bez glutēna

Bez krāsvielām

SOLÉ PHARMA HEALTHCARE

Solé Pharma

Solé Pharma® Healthcare ir dinamisks Latvijas farmācijas uzņēmums, kas ražo augstas kvalitātes farmaceitiskos produktus ciešā sadarbībā ar ārstiem, farmaceitiem un zinātniskajiem institūtiem, garantējot izcilu kvalitāti un individuālu pieeju katram klientam, izplatītājam un partnerim. Pateicoties profesionālai komandai un mūsdienīgai ražotnei, Solé Pharma® Healthcare portfelī ietilpst vairāk nekā 50 dažādas formulas, kuru starpā ir arī pasaulē atzīti zīmoli. Solé Pharma® produkti satur aminoskābes, ārstniecības augu ekstraktus, vitamīnus un mikroelementus, kas pierādījuši savu efektivitāti klīniskajos pētījumos un ikdienas praksē.

Pateicoties zinātniskajam departamentam, Solé Pharma® Healthcare ikgadu izstrādā jaunas formulas, ņemot vērā katras valsts individuālās vajadzības. Uzņēmums ir ieguvis starptautisku atpazīstamību, kas nodrošina nepārtrauktu attīstību un efektīvu sadarbību, kas nodibināta 22 valstīs Eiropā, Tuvajos Austrumos un Āzijā. Uzņēmuma galvenie virzieni ir augstas kvalitātes oriģinālproduktu izveide un ražošana, balstoties uz jaunākajām tehnoloģijām dabas zinātnēs. Solé Pharma® misija ir dzīves kvalitātes uzlabošana, piedāvājot augstas kvalitātes farmaceitiskos oriģinālproduktus. Solé Pharma® vīzija ir kļūt par vienu no trim vadošajiem farmācijas produktu ražotājiem Eiropā.

SOLÉ PHARMA HEALTHCARE